|<<2>>|

[VYŘEŠENO] Jak zjistím sledovací software ve svém PC?

Dotaz vyřešen reakcí: 21.05.2015 12:33

21.05.2015 12:53
příspěvků:11

Ještě jednou mockrát děkuju za rady..snad to dobře dopadne. Mějte se :-)

21.05.2015 12:54
ověřen
příspěvků:1 873

U firemních počítačů to je celkem, časté, jsou navzájem propojené.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
21.05.2015 12:56
ověřen
příspěvků:4 972

Moc si toho nenapsala, jsi tajemná jako hrad v Karpatech. Ze zkušenosti vím, že cca 90% takovýchto poplachů byla jenom zbytečná paranoia.

Balo by dobré napsat něco konkrétního, aby se dalo usoudit o co jde. Třeba jen o hesla.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.05.2015 13:01
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud chceš můžeš si to otestovat nějakými programy pc i sama např.:

https://www.malwarebytes.org/lp/sem/5/?gclid=CO-p2_bw0sUCFdLLtAodoG4A8A,

a http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/jednoucelove/adwcleaner/

to jsou dobré prográmky na odstranění bordelu,

případně to projet i programem hijackthis

http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/bezpecnost/ostatni/hijackthis/

a z tohoto zkopírovat log a ten pak upnout na leteckaposta.cz a dát sem link můžeme se také mrknout co tam běží a nemá.. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
21.05.2015 13:22
ověřen
příspěvků:4 972

HjT to nejspíš objeví, jenom bych nedoporučoval kontroly zde http://www.hijackthis.cz/.

Pár zbořených systémů na základě této analýzy jsem již viděl, no nebylo jich pár, ale pár desítek!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.05.2015 18:48
ověřen
příspěvků:1 873

Samotná analýza ještě nikomu systém nezbořila !!!

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.05.2015 08:26
ověřen
příspěvků:4 972

Samotná analýze ne, ale když už si ji člověk neznalý dělá, pak to podle toho zpravidla i opravuje. A v tom je ten háček, ne všechno co je označeno jako špatné je vždy vhodné fixnout.

Když jsem začal s PC, resp. objevil toto na kontrolu, tak jsem si sám 2x odpálil systém.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 08:31
ověřen
příspěvků:1 873

Ano, ano pravda > to je jako, že za všechen bordel co si neznalý člověk nainstaluje do počítače, může vlastně myš.. ta převedla mechanický klik.

---------

Program samotný za nic nemůže tak bych neznalého tazatele neděsil hloupostma.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.05.2015 08:40
ověřen
příspěvků:4 972

Netvrdím že někoho děsíš :-D jenom píšu svoji zkušenost.

Také jsem jako úplná lama dal na doporučení Toto je třeba opravit programem HijachThis fixnul to a byla tma.

Jako naprostý laik, který ještě neznal pořádně žádné fórum jsem nevěděl jak to opravit /šlo-li to vůbec/ a musel přeinstalovat XP.

Ano většinu bordelu si člověk natahá sám, ale někdy za to opravdu nemůže.

Před pár měsíci jsem instaloval Hotspot z ověřeného zdroje, kde byli tuším doporučeno 5-6 programů.

Zkoušel jsem všechny a asi u 3. začal řvát Avast. Stačil jsem jenom vytáhnout kabel do sítě a u tak se mi tam stáhlo možná 40 breberek :-( Pak mi to čistil jaro3.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 08:45
ověřen
příspěvků:1 873

Vím, to jsem zahlédl, sem se divil, že jsi si to tam natahal sám..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace