Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Jak udelat wifi

Jak udelat wifi

12.07.2012 18:49
příspěvků:3

Dobry den. Mam notebook a stolni PC, doposud jsem mel normalni router ale ted jsem poridil wifi router abych nemusel na svem notebooku proad resit vypadavani kabelu. Chtel bych se zeptat jak vytvorim wifi sit abych se tak moh pripojit k netu na svem notebooku, dekuji za vsechny rady.

Abych dodal mam Windows 7 a prave s tim si nevim rady, na internetu jsem hledal navody ale nic co bych nasel na svem windowsu 7

12.07.2012 20:22
příspěvků:5 728

urcite jsi dostal k tomu routeru manual, tak si ho pekne precti a pokud si nebudes i pres to vedet rady, tak napis co nechapes a hlavne o jaky router se jedna.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.07.2012 20:31
příspěvků:3

manual jsem dostal, ale v manualu je jak pripojit router, pripojim ho do pc dam instalacni cd to se nainstaluje ( instaluji Dynamic IP. Nevim presne jak mam udelat wifi sit aby jsem se pripojil na notebook. V notebooku jsem mel kdysy seznam wifi siti na ktere jsem klikl a mohl jen zadat heslo, ted to tam uz nemam jelikoz jsem hodnekrat reinstaloval windows. Presneji nevim si rady jak se mam dostat na ten svuj wifi router z meho notebooku, nic takoveho v manualu nemam, a to mi plete hlavu.

12.07.2012 21:29
příspěvků:10

Myslím, že pro tebe bude nejlepší zeptat se kamaráda nebo známého co tomu rozumí. Nastavení routeru + připojení ntb na wifi mu zabere 5 min. Pokud se v tom vůbec nevyznáš těžko to sám zvládneš.

12.07.2012 21:36
příspěvků:3

no zadneho takoveho kamarada nemam proto jsem se zeptal tu zas tak spatne na tom nejsem, jen jsem zmateny proc na notebooku nemuzu najit nekde v sitovich pripojenich jak se napojit na wifi, mam tam jen pripojit se k PVN ale to neni ono

12.07.2012 23:21
příspěvků:1 279

Nastavte router, tzn jméno sítě, šifrování a heslo (zbytek nechte na auto, jako třeba kanál atd.) Pak si jen kliknete na ikonku sítě v pravém dolním rohu a ono to vyhledá dostupné wifiny, poklikáte na tu vaší, zadáte heslo a jste tam - pokud jste tam někde něco ne...

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
13.07.2012 05:55
příspěvků:5 728

duno: uz jednou jsem ti napsal, ze jestli chces poradit s routerem, tak napis co mas za typ.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
18.08.2012 11:09
příspěvků:1

dobrý den,

prosim mam notebook hp Omnibook XE3, poradite mi prosim kde se na nem da zapnout wifi? na modemu uz ji mam pustenou ale na notebooku mi nesviti kontrolka, mam ho jen pujceny a nevim kde se zapina, predem moc dekuji

19.08.2012 02:07
příspěvků:1 279

Podívejte se po funkčních klávesách v horní řadě klávesnice, někde by mělo být logo wifi (držte fn - v levém dolním rohu klávesnice) a k tomu zmačkněte to s logem wifi (fn a to logo wifi by mělo být jinou barvou, než je tomu u klasických popisků klávesnice) - takto to je všude, pokud nemá wifi samostatné tlačítko mimo klávesnici

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace