Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Jak na opravu-přeinstalaci-downgrade Interenet Exploreru7?

Jak na opravu-přeinstalaci-downgrade Interenet Exploreru7?

03.04.2009 21:52
příspěvků:2

Můžete někdo poradit jak přeinstalovat Internet Explorer 7 ve Vistách?

Měl jsem tam podezřele zašedlou volbu co nešla aktivovat: "ochrana paměti před online útoky" ke které se dojde touto cestou:

Nástroje-Možnosti internetu-upřesnit-volba k zaškrtnutí: ochrana paměti před online útoky

Vzhledem k charakteru volby, bych předpokládal nějaký vir v systému, ale žádné viry nebyli nalezeny ani jedním z těchto antivirů: Avast home

a

online scannery: Esset, Norton, Kaspersky, Windows Live One Care

Takže jsem měl podezření na smazání omylem nějakého důležitého souboru z logu co mi vyjel po testu Avastem že se nedá testovat. Takže po dlouhém hledání na stránkách Microsoftu jak na to, jsem zjistil že IE7 nejde přeinstalovat ani opravit, jediná možnost byla nainstalovat IE8, coš jsem učinil. (mimochodem mě IE8 jiš dvakrát varoval o nějakých podvodných stránkách coš mi IE7 nikdy neudělal) Takže jsem s ním v tomto ohledu spokojený, ale potíž je v tom že se o dost spomalilo načítání stránek a chtěl bych se vrátit k IE7 kdyby to nějak šlo?

Díky předem za informace.

31.05.2009 22:05
příspěvků:28

Nainstaluj si jiný prohlížeč, IE nepoužívám přávě proto, že když se s ním něco stane nic s tím neuděláš dá se prakticky přeinstalovat jen s woknama. Kdysi jsem sice viděl nějaký ultra složitý návod jak ho odinstalovat, ale varovali před možností zrušení systému. Takže bych volil firefox nebo operu

02.06.2009 21:07
příspěvků:2

dá se prakticky přeinstalovat jen s woknama

IE 8 standardne odinstalujete z Ovladacich panelu v nabidce odinstalovat program uplne stejne jako jakoukoliv jinou aplikaci ("skryva" se pod jmenem Windows Internet Explorer 8).

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace