Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Jak moce velký je rozdíl mezi procesorama

Jak moce velký je rozdíl mezi procesorama

11.07.2011 13:00
příspěvků:1

Dobrý den,

budu si kupovat notebook už jsem si vybral Lenovo, ale pořád se nemůžu rozhodnout mezi dvěma notebooky. Jeden má matnej display a intel core i3 sandy bridge 2,1GHz a vlastní přepínatelnou grafiku AMD Radeon HD6630M, počítač bude určen především na práci do školy a mimo ni, filmy, internet atd. ale občas na hru typu oblivion, mafia, možná mafia 2 a až výjde tak diablo 3 ale jinak nic extra nejsem moc pařmen ale občas bych si něco zahrál ale né nic novýho kromě zmíněných dvou her, a ty mě napadly teď. Dále je na výběr stejnej notebook (taky stejná radeonka v sobě) taky lenovo jen s tím rozdílem že má v sobě procesor intel core i5 sandy bridge 2,3GHz (turbo boost), ale má LESKEJ display.

Jde mi o to jestli se ten výkon v procesoru i5 pozná u těch her a jestli má cenu teda obětovat matnej display za ten silnější procesor. Rozdíl v ceně je asi 1000 Kč.

Díky moc za odpověď.

11.07.2011 13:13
příspěvků:5 728

rozdio bude znatelnej. ja mam doma 3 notasy z toho jeden ma leskej display a nevyhody to ma- proti slunci nic nejde videt a hlavne tam jdou docela snatelne videt otisky prstu l. zas to ma lepsi barvy, ale je to vec nazoru. osobne bych sel radej do matu, ale kdyz bych si mel priplatit litr a dostal bych za to i5, tak asi bych sel do i5...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace