Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Jak aktivovat integrovanou grafiku?

Jak aktivovat integrovanou grafiku?

20.04.2021 13:41
příspěvků:4

Zdravím!

Nedávno jsem si pořídil notebook, který má procesor AMD a grafiku NVIDIA. Vedle samolepky o modelu procesoru mám i samolepku AMD Radeon Graphics. Notebook, i když je vypojen z napájení a není ani trochu vytížen, jede na nvidii. Nešlo by nějak nastavit, aby se ta nvidia automaticky vypínala a notebook jel pouze na té radeon grafice? Chtěl bych tím získat delší výdrž baterie, protože výrobce udává 8 hodin a já se dostanu s těží na 3 a půl.

Mimochodem jsem měl potíže s AMD Radeon Software, který mi pár dní fungoval ode dneška přestal. Zkusil jsem přeinstalovat drivery, ale nic nepomohlo. Nevím, jestli to má nějakou souvislost, ale pravda je, že už od prvního zapnutí se notebook vybije tak po těch 3 hodinách běžného prohlížení internetu a stále jede pouze na té nvidii.

Mockrát děkuju za případnou odpověď :-)

20.04.2021 19:27
příspěvků:5 728

Co to je za notebook? Červený nebo hp není dostačující :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace