Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Instalace z USB nefunguje :(

Instalace z USB nefunguje :(

18.08.2018 15:52
příspěvků:1

Dobrá tedy,nevím kde mi hlava stojí .
Koupil sem si nový PC a není na něm OS.

Vzal sem tedy flashku a přes Rufus sem obraz ISO nainstaloval a vše bylo v pořádku.Flashku sem připojil do PC a dal v BIOSu boot z USB,restartoval PC, proběhla ikonka motherboardu a dále jen černá obrazovka.

Když sem PC bootoval přes HDD tak proběhla klasická hláška insert boot media in selected boot device and press a key.

Je někdo schopny mi s tím pomoct,sem úplně bezradný ,zkoušel sem i jiné flashky a stále stejná pohádka.

18.08.2018 16:01
ověřen
příspěvků:4 972

Vypadá to na špatnej zdroj-

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.08.2018 18:03
příspěvků:221

Měl jsem podobný problém. Před 14. dny. Chtěl jsem přeinstalovat Windows 10 z USB. Otevřel jsem Bios přes Delete klávesu, v záložce Boot, jsem nastavil boot z USB, přepnul jsem na záložku Save-Exit a tam pod Boot Override se mi vůbec nezobrazila USB Flash, jenom systémový disk. Když jsem dal uložit a restartovat, tak mi to pokaždé naběhlo zpět do Biosu. Když jsem kliknul na disk tak se mi otevřel Windows. Musel jsem otevřít Bios přes klávesu F11 a pak už to šlo.

20.08.2018 11:28
příspěvků:230

Jaký druh OS instaluješ?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace