Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > INSTALACE WIN 98 - PROBLÉM

INSTALACE WIN 98 - PROBLÉM

01.03.2009 20:04
příspěvků:1

Potřebuju poradit s instalací win win 98 na můj starý PC. V biosu nejde nastavit boot v cd . pouze HDD a diskety , takže mám CD win 98 a stahoval jsem si spouštěcí disketu , ale ta mi nejde.Vždy se načte disketa a zkončí to.Prosím poradtě mi co stím.

Všem díky

31.05.2009 22:28
příspěvků:28

Zkus na ty diskety nahrát DOS a z něj spustit instalaci z CD.

04.07.2009 16:15
příspěvků:208

<fieldset><legend>urbi112</legend>Potřebuju poradit s instalací win win 98 na můj starý PC. V biosu nejde nastavit boot v cd . pouze HDD a diskety , takže mám CD win 98 a stahoval jsem si spouštěcí disketu , ale ta mi nejde.Vždy se načte disketa a zkončí to.Prosím poradtě mi co stím.

Všem díky

Bola by tu aj taka možnost že si spravite spustacie CD Win98 alebo Win ME,toto CD sa bude tvarit ako disketa A: , založit druhu mechaniku a pod ho na vec, mošte si aj na druhom pc pripravit HDD a don nakopirovat ten windows vo vytvorenej particie alebo založite dalši disk z nakopirovanim windovsom a spustite to bud z tej diskety alebo z toho zhotoveneho CD čo sa tvari ako A: disketa, a sposobov jak na to je velmi vela a dalo by sa pisat o tom romany

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace