Úvod > Fórum > Ostatní > hypertextové odkazy

hypertextové odkazy

15.01.2018 12:41
příspěvků:1

Dobrý den, prosím o pomoc při vytváření a ukládání hypertextových odkazů. Potřebuji vytvořit dokument (Příručku), jehož konečná podoba bude ve formátu pdf a který bude obsahovat relativní hypertextové odkazy na další dokumenty (přílohy) obsažené ve stejné složce či podsložkách. Zároveň potřebuji, aby tyto odkazy fungovaly i při přesunutí celé složky s těmito dokumenty na jiné počítače či například server společnosti, což se mi momentálně nedaří. Dokument samotný i hypertextové odkazy tvořím ve Wordu, následně ukládám do pdf. U mě na ntb vše funguje, ale po přesunu na jiné počítače jsou odkazy nefunkční. Proto prosím o radu, zda dělám něco špatně a nebo existuje nějaký program (samozřejmě nejlépe, aby byl free, ale může být i placený, pokud bude fungovat), který mi vytváření odkazů a následný přesun dokumentů na jiné počítače umožní, tak, aby odkazy mohl používat i konečný uživatel příručky. Děkuji Vám za pomoc M. Purmová

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace