Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Hra mi jede chvíli na 50fps a po několika dnech na 25fps

Hra mi jede chvíli na 50fps a po několika dnech na 25fps

05.05.2013 08:52
příspěvků:2

Ahoj,

mám v notebooku Nvidia GeForce 325m. Půl roku mi šlapala parádně. Pak ale jeden den byl u nás problém s elektrikou. Vše mělo jakoby poloviční výkon (žárovky i nabíjení notebooku), pak to teda opravili. Od té doby mi blbne grafika. Hra, kterou jsem rozjel na 50fps na střední detaily mi teď běž na stejné detaily s 25fps. Po reinstalaci ovladače mi to zase běží normálně, ale po několika dnech se stane to samé. Mám v PC i integrovanou grafiku, ale při hraní mám zaplou Nvidii. I přes Dxdiag mi to hlásí, že je Nvidie přítomná.

Nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být?

Díky moc
Ondra Komár

05.05.2013 09:44
ověřen
příspěvků:430

Nemůže být poškozený nějaký čip ve zdroji, kterej se stará o správné napájení desky, popř. podobná vada na desce/grafické kartě? Pokud ty ovladače reinstaluješ znovu, co se stane?

little_wolf
05.05.2013 10:07
příspěvků:2

Pokud je reinstaluju tak to zase jede jako dřív. Tak, jak má.

Tam by asi chyba být mohla...ale nemám doma měřák.

06.05.2013 14:31
příspěvků:272

Taky může být výkyvem elektřiny poškozena, hřeje třeba o něco víc ta grafika? Samozřejmě ji uvidíš tu nvidii, protože kdyby ji dxdiag neviděl, tak ani neuvidíš ty a nemůžeš přepínat.

06.05.2013 21:20
ověřen
příspěvků:430

Já bych zkusil někoho poprosit, aby ti tu kartu vyzkoušel u sebe v PC. Tak zjistíš, jestli je problém tady, nebo někde jinde

little_wolf
07.05.2013 06:07
příspěvků:5 728

Nechcu se milit, ale 325m je mobilni grafika, jestli se vyrabela i desktopova verze hodne pochybuji.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace