Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > HP Pavilion - POMOC!

HP Pavilion - POMOC!

04.11.2013 20:43
příspěvků:2

Zdravím vás všechny. Mám velký problém se svým notebookem, který mám dlouho a nikdy mě ještě nezklamal. Z ničeho nic, ze dne na den, jsem notebook zapl a nic. Pouze naběhne, ale nerozsvítí se displej, jedna kontrolka svítí oranžově (vždy svítila modře jako ostatní) a potom se už nic neděje. Jediné, čeho jsem si všiml, že týden před tím občas probliknul displej při startu, ale zkoušel jsem připojit monitor a také nic. Prosím o info, zda-li má cenu to zkoušet řešit. Notebook už mám samozřejmě nový, ale tento bych rád použil pro jiné účely. Napadá mě snad grafika a HDD. Jedná se o model dv6730ec. Nějaké tipy? Děkuji mnohokrát.

Nejlevnější elektronické licence pro software - www.ProLicence.cz
04.11.2013 21:33
ověřen
příspěvků:93

Taky mě napadlo HDD

Apple :33
05.11.2013 18:50
příspěvků:5 728

Nevím, co by tak mohl způsobovat vadný disk, ale na 99% to rozhodne nebude cerna obrazovka :-) osobne bych to videl na grafiku, tady ty notebooky se delali s nvidia 8400m gs, ktere rady po nejake dobe odejdou do kremikoveho nebe ;).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace