Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Hackla wifi

Hackla wifi

29.08.2017 15:17
příspěvků:3

Nevim co mam dělat na telefonu mam naistalovany McAffe antivirus a ukazuje mi že mam napadenou wifi hackerem.

Pise mi to ze se jedna o SSLSplit.

Vyzkousel jsem test na CZ.Nic a psalo mi to ze je vse v poradku jak je se tedy toho mam zbavit nebo zjistit jestli jde o skutecne napadeni..

Prosim vas o pomoc

29.08.2017 15:29
ověřen
příspěvků:4 972

To není nic nebezpečného. Odinstaluj ten rádoby antivir McAffe antivirus a budeš mít klid.

Máš nějaké problémy?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.08.2017 15:34
příspěvků:3

S internetem prave nemam zadne problemy, prave sem se divil že ten "hacker" se nepokusil ani zmenit heslo wifi nebo něco takove.

Myslel sem si že to být tim mcAffe no nebyl sem si jisty..diky za odpoved

29.08.2017 15:36
ověřen
příspěvků:4 972

Každopádně bych tam nainstaloval Avast a projel mobil tím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.08.2017 15:44
příspěvků:3

Měl ste pravdu, prave sem zbavil se Mc a naistaloval Avast a tam test Wifi ukazal ze Wifi je Bezpecna

29.08.2017 15:46
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to Avastem pro klid duše cca 1x týdně zkontroluj a bude klid.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2019 09:00
příspěvků:1

Dobrý den!!!

Prosím tady někoho radu. Jsem absolutní laik co se internetu týká, čili omluvte mou neznalost.

Máme v práci neustále problémy s internetem, popravdě vždy pouze já (údajně). Máme kancelář v budově kde sídlí několik účetních, majitel zřídil údajně internet od jiného poskytovatele, úžasná rychlost a vše musí šlapat jak má, investoval do toho neskutečné peníze, (ja nevím do čeho, prosím neptejte se mne, ja tomu opravdu nerozumím.)Ovšem můj problém je, ja pracuji online ... neustále, v momentě kdy jsem v budově sama vše je v pořádku, když dojdou kolegyně účetní, jsem v úplném konci, internet je pomalý, nenačítají mi stránky, píše mi to ,,nereaguje,, mám problém pc i vypnout a kde ještě vystavit nějakou fakturu a vyřidít objednávku. Cítím tady na tom internetu každou kolegyni která zrovna příjde a začne pracovat.Rychlost je fuč. Kolegyně se ohrazuje, že ta nepracuje online, ale zesilovač na střeše má, nechápu proč, když údajně internet nepotřebuje. Ráno jsem si tedy změřila rychlost, kdy v budově ještě téměř nikdo nepracoval ta byla: rychlost stahování 48,00Mb/s, když pracovala další kolegyně rychlost stahování byla 21,14Mb/s a rychlost nahrávání 11,19Mb/s o sekundu později rychlost nahrávání 8,51Mb/s. to už pracovali všechny kolegyně. Můžete mi tedy říct v čem tady bude probém??? Já jsem v tomto opravdu hlupák, ale dochází mi, že rychlost internetu asi nestačí, že je někde problém. Jeden kolega kvůli těmto problémům z budovy odešel. Poraďte mi v čem může být problém, ať si to mohu alespoň představit :-))) Děkuji a přeji krásný den Silvia

09.05.2019 18:53
ověřen
příspěvků:2 090

Problém je v tom, že rychlost internetu se, laicky řečeno, dělí mezi všechny připojené uživatele. Pro zlepšení je potřeba, aby majitel firmy použil jiný způsob připojení k netu, který nebude závislý na počtu připojených uživatelů.

PS: Vytvoř si vlastní vlákno. Naboural ses do cizího, notabene s jiným tématem!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace