Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > grafika po zátěži nad 60°c přestane vysílat signál signál

grafika po zátěži nad 60°c přestane vysílat signál signál

19.04.2020 16:37
příspěvků:3

Dobrý den mám nový počítač ale je s ním zvláštní problém když hraju hry kde se teplota grafiky dostane na nějakých 62°c tak po chvíli vypadne obraz a monitor napíše žádný signál když jsem se to pokoušel vyhledat tak jsem nenašel stejnej problém tak se chci zeptat jestli bude spíš chybná grafika,ovladače a nebo je chyba ještě jinde popřípadě co bych mohl zkusit udělat pro opravu jinak mám grafiku asus radeon DUAL-RX580-O8G,psu bequiet system power 600w, gpu ryzen 5 2600, monitor je v pořádku a nic jako měnit nastevení v biosu nebo overclock jsem nedělal.

a omouvám se za chybu v nadpisu

19.04.2020 16:48
příspěvků:5 728

62°C je dost málo, to vypadá na vadnou grafiku.

Jako jediný, co mě napadá, bych zkusil přeinstalovat drivery - v samotné instalaci dát další možnosti a dát obnovení továrního nastavení.

Zbývá jedině reklamace - bude to pravděpodobně nějaký studeňák na samotném čipu, ale je divný, že by to bylo u nového pc.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
19.04.2020 17:12
příspěvků:3

Bohužel ani to přeinstalování nepomohlo takže to určitě bude chyba grafiky ?

19.04.2020 18:13
příspěvků:3

Dobře když jsem si zkoušel furmark tak to spadlo když se to asi po minutě dostalo na 63° a ještě jsem si všimnul že před tím než to ztratí signál ta po celé obrazovce na několik vzteřin svítí jedna z barev která byla zrovna na obrazovce a pokaždé tam je jiná může to taky něco znamenat ?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace