Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Grafická karta

Grafická karta

21.10.2015 15:32
příspěvků:1

Dobrý den , už nějakou dobu uvažuji o koupi nové grafické karty.

Nakonec jsem se rohodl pro :

http://www.czc.cz/gigabyte-gv-n960wf2oc-2gd-2gb/165957/produkt

Muj HW

CPU: AMD Phenom II X4 810 Processor 2,61GHz

RAM : 4 Gb
GPU: Nvidia Geforce 9500GT

Potřeboval bych, aby mi můj počítač rozjel novější hry , např. Farcry 3,4 Assassins Creed: Rogue.

Myslíte si , že to je dobrá GPU , nebo bych si měl koupit jinou ? Předem děkuji za odpověd :-)

22.10.2015 10:10
ověřen
příspěvků:442

Ahoj, sám vlastním verzi od EVGA. Hraji spíše starší hry, ale s tebou vyjmenovanými si poradí hravě. Z náročnějších jsem hrál například Assassins creed: Odhalení, Mafia II a SniperElite 3.

Verze od MSI je doporučována jako nejlépe chlazená.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace