Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Grafická karta

Grafická karta

30.12.2017 18:52
příspěvků:10

Zdravím,

može mi prosím niekto povedať akú tam mám vlastne grafiku? - prikladám obrázky.

Ak to správne chápem tá Intel grafika by mala byť "na základnej doske" alebo ako sa to povie proste nejaká vstavaná základná a tá AMD by mala byť lepšia. Lenže pc sa nechová ako keby tam bola len tá slabá intel grafika, je to stará mašina HP probook 4730s, 8giga ram, procesor i5-2430m a skúšal som na tom len tak rozbehať WoW a Teru a lagovalo to ale fungovalo, hrám na tom ešte Hearthstone a to šlape, iné hry som ani neskúšal, ale čo ma zaráža, že som naištaloval BlueStack alebo MEmu, lebo som chcel hrať MobileLegends a to mi tiež laguje, a hlavne padá, normálne sa vypne celý emulátor ako keby bolo málo ramky alebo čo :-D no proste som z toho noťasu magor.

Viem, že je starý a určite mi na tom nepojdu nové hry, ale myslel som, že aspoň ten emulator nejaký by mal šlapať.

Za akékoľvek vyjadrnie, názor radu, ďakujem.

30.12.2017 18:54
příspěvků:10

2

31.12.2017 09:40
ověřen
příspěvků:4 972

Máš 2, jednu v CPU a druhou ve slotu. Máš to tam napsaný.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace