Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Google maps v živé verzi

Google maps v živé verzi

16.12.2018 23:45
příspěvků:1

Zdravím,měl bych dotaz sleduji google maps a prouzdám ulicema a ruznymi městy po světě,jen mi ale nejde do hlavy proč je vše je v ulicích a městěch v neživé verzi tzv. že auta a ani lidé se NEPOHYBUJI VŠE dokola uplně stojí jen mírně se vše mění když se pohybuji po ulicích a městech do některých státu nebo ostrovu jako jsou bahamy nebo jamajka nebo portoriko i kuba se nepodívám vubec jen do zemí severni a jizni ameriky a cele evropy a australie aj. muze mi timto nekdo vysvetlit proc tedy google maps nefunguje v zivem vysilani ale jen v takovym to obrazovym kde se nic nepohybuje(lidé,auta...

17.12.2018 09:06
příspěvků:178

Dobrý den, zpracování videí do Google maps by bylo příliš náročné. Jak na obrovskou velikost dat, tak na plynulé spojování záběrů z jednotlivých kamer.

Takto se dělají snímky 360°:
PŘEVEDENÍ FOTEK NA 360° SNÍMKY

Aby v 360° snímcích nezůstávaly mezery, pořizují sousední fotoaparáty mírně se překrývající snímky a my pak fotky spojíme do jediného 360° snímku. Pomocí speciálních algoritmů na zpracování snímků pak vyretušujeme spoje a vytvoříme plynulé přechody.

Pak je zde nutnost rozrastrovat obličeje lidí a registračních značek vozidel a to u pohybujícího se videa je hodně složité když máte v ulicích tisíce lidí a vozidel.

© 2007-2019 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace