Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Formát ext. HDD z TV v PC

Formát ext. HDD z TV v PC

14.01.2017 12:07
příspěvků:3

Dobrý den,

měl jsem ve své LG televizi HDD pro nahrávání pořadů. HDD byl naformátován přímo v TV. HDD už tímto způsobem ale nepoužívám a chtěl bych ho využívat opět v PC.

Když ho ale připojím, tak ho v Tento počítač nevidím a nemůžu ho tak naformátovat.

Koukal jsem na podobné téma zde: http://www.pcforum.cz/forum/tema/externi-hdd-pouzivan-8757/

Píše, že musel vytvořit oddíl. Moc se v tom neorientuji, ale dle screenshotu tam oddíl vytvořený je (DISK1), nebo ne? Nevím, jaký je rozdíl mezi těmi 3 oddíly, co tam jsou vytvořené, proto se raději ptám. Ten oddíl naformátovat nejde, jde kliknout pouze na "Odstranit svazek" a "Vlastnosti".

Předem díky za pomoc,
Tomáš

14.01.2017 12:35
ověřen
příspěvků:4 972

Všechno na Disk1 odstraň a vytvoř nový oddíl.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.01.2017 12:51
příspěvků:3

Paráda, funguje, děkuji.

Ještě se zeptám, je lepší mít naformátováno na NTFS nebo exFAT? FAT32 mi to nenabízí...

Ještě jednou díky!
Tomáš

14.01.2017 12:52
ověřen
příspěvků:4 972

NTFS

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.01.2017 13:21
příspěvků:3

Díky :-)

14.01.2017 13:21
ověřen
příspěvků:4 972

Za málo :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace