Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Fifa 2012 při zapnutí hned spadne

Fifa 2012 při zapnutí hned spadne

11.10.2011 19:00
příspěvků:83

Ahoj mám takový neobvyklý problém když zapnu Fifu 2012 plnou verzi tk mi hned u načítání spadne.U demoverze VŠE FUNGUVALO!!! takže nevím proč to u plné nejde spustit vše okolo sem si naistaloval DirectX atd....Hra je nelegální.Děkuji předem všem za jakou koliv pomoc.

Amd phenom x4 955 3.2Ghz* GIGABYTE GA​-770T​-D3L ​- AMD 770 8gb kingston ddr3 1600mhz+ Gigabyte Radeon HD 6950 1GB DDR5 GV-R695OC-1GD ATX zdroj 750W , InterTech FP HAF 922 WESTERN DIGITAL Caviar Black 750GB 64MB cache
11.10.2011 20:26
příspěvků:5 728

to obcas piratske hry delaj.ty cracky mohou zpusobovat nestabilitu. 20ti lidem to pojede a jednomu ne (muze mit treba nainstalovanou jinou verzi nez na kterou je crack).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.10.2011 09:23
příspěvků:2

Mám ten samý problém ,ale s originální verzí, už to řeším s EA. Zatím mi poslali 12 bodů které to mohou způsobovat, vše jsem vyzkoušel a stále nic pokud se dopátrám rešení dám vědět...a to se teda dopátrám

zde je těch 12 bodů:

1) ujistěte se, že máte nainstalované všechny doporučené/důležité/kritické aktualizace pro Vaše Windows (ovládací panely - windows update)

2) zkuste Origin spustit jako správce. Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Originu na ploše a v nabídce vyberte "spustit jako správce"

3) aktualizujte DirectX v systému. Stáhněte tuto utilitu, spusťte jí a nechte provést aktualizaci - http://download.microsoft.com/download/1/7/1/1718ccc4-6315-4d8e-9543-8e28a4e18c4c/dxwebsetup.exe

4) přeinstalujte nejnovější ovladač pro Vaši grafickou kartu, ke stažení např. zde - http://www.nvidia.co.uk/object/win7-winvista-32bit-280.26-whql-driver-uk.html

5) Problém může být v určitých aplikacích/procesech, které běží v systému během spouštění nebo hraní hry. Udělejte prosím následující:

Stiskněte kombinaci klávesy Windows s klávesou R (klávesa windows + R). Do příkazového řádku napište msconfig a potvrďte Enterem. Spustí se Vám nástroj pro konfiguraci systému.

Jděte do záložky PO SPUŠTĚNÍ a zde zvolte zakázat vše. Potvrďte OK/použít a restartuje počítač. Vyzkoušejte hru nyní. Pokavaď toto nepomůže, spusťte opět nástroj pro konfiguraci systému, jděte do záložky SLUŽBY, zaškrtněte políčko Skrýt všechny služby Microsoft, a poté Zakázat vše. Opět restartujte PC a vyzkoušejte hru nyní. Pokavaď ani jedno nepomůže, vraťte provedené změny nazpět (postup je stejný, akorát v obou záložkách zvolte Povolit vše, místo Zakázat vše.)

6) zkuste před spuštěním hry deaktivovat, případně i odinstalovat bezpečnostní software na Vašem PC, jako např. Antivirus, Antispyware, Firewall, apod. Občas se stává, že tyto programy blokují instalaci, spuštění nebo správný chod hry.

7) ujistěte se, že Váš systém není zasažen viry, spywarem a jiným škodlivým obsahem. Spusťte na svém PC plně aktualizované programy na nalezení a případné vyčištění tohoto obsahu (antivir, antispyware programy)

8) jestliže používáte na svém PC více monitorů, ponechejte pouze primární monitor a hru vyzkoušejte nyní

9) pokavaď používáte na PC nestandartní zobrazovací zařízení (např. televize, projektor), zkuste hru spustit se standartním zobrazovacím zařízením (CRT/LCD monitor)

10) nainstalujte nejnovější ovladač pro chipset základní desky. Nejnovější ovladač pro chipest naleznete na stránkách výrobce základní desky.

11) nainstalujte nejnovější ovladač pro pro zvukovou kartu. Tento ovladač naleznete buďto na stránkách výrobce zvukové karty, nebo na stránkách výrobce základní desky (pokud se jedná o integrovanou zvukovou kartu na základní desce)

12) vypněte řízení uživatelských účtů (UAC) - Klepněte na tlačítko Start a poté Ovládací panely. V Ovládacích panelech klikněte na Uživatelské účty. Klepněte na odkaz Zapnout nebo vypnout nástroj Řízení uživatelských účtů. V dalším okně vyškrtněte zatrhovátko (odfajfkujte) a nové nastavení potvrďte tlačítkem OK. Systém si vyžádá restart počítače, po kterém bude UAC vypnuto.

12.10.2011 11:32
příspěvků:2

tsk zde je řešení :

2) Pokud instalační cesta nebo název Vašeho uživatelského účtu splnňuje výše uvedená kritéria, vyhledejte prosím soubor replay0 v adresáři Dokumenty/Fifa 12/instance0/ a nastavte ho "Jen pro čtení" (tuto volbu najdete po kliknutí pravým tlačítkem myši na soubor a pod možností Vlastnosti). Hru vyzkoušejte poté. Pokud složku FIFA12 zatím nenáte v Dokumentech vytvořenou, tuto radu přeskočte.

děkujeme za zprávu. Ano, tyto problémy by měly být brzy opraveny v patchi. Do té doby Vás mohu poprosit pouze o Vaši trpělivost.

offiko vyjádření EA
ViR

29.10.2011 00:06
příspěvků:1

Ahoj, mám stejný problém a nevím jak ho vyřešit chtěl jsem zkusit tvoje řešení vesak23, ale v adresáři Fifa12 žadná složka instance0 neexistuje. Tudíž ani soubor replay0, nevíte co s tím? Díky

29.10.2011 07:29
příspěvků:1 920

Nemůžeme zde probírat téma, když uživatel uvedl, že má hru nelegálně. Nebudeme mu radit do porušení zákona. Zamykám. Ti, co jí mají legálně a chcou to řešit, založte si prosím nové téma.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace