Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > exHDD WD my passport

exHDD WD my passport

29.05.2012 19:04
příspěvků:3

Ahojda lidičky. mám peroblém s připojením mého HDD se setoboxem. lze zo vůbec? nebo je to propustností USB portu v setoboxingu? nebo potřebuje exHDD nějaký operační system? ale to si nemyslim,když jsem se dočetl že komunikuje s TV. Flashku to požere ale HDD not. Aloha!

29.05.2012 19:11
příspěvků:5 728

co to je za settopbox? Zkousels ho zformatovat na jiny filesystem? Taky je dost mozne ze ho usb nezvladne utahout co se tyce elektriny.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.06.2012 16:06
příspěvků:3

pic,je to GoGEN.Stereo-video výrobek roku 2009-2010. Zformátovat jsem nezkoušel,to snad ani nejde ne? a myslel jsem že USB2 jsou všechny stejný co se týká napája.Dikec

02.06.2012 16:29
příspěvků:5 728

Samozrejme ze jde zformatovat, staci jen pripojit do win a zformatovat ve spravci (prijdes o obsah disku, musis zazalohovat)

USB2 jsou stejne co se tyka napajeni, ale externi hdd pozaduji vetsi prisun amperu nez ten settopobox treba dokaze dat.

tady http://www.gogen.cz/produkty/digitalni-prijimace/prijimac-dvbt-gogen-dvb-137-tu.html se divam ze potrebuje hdd aby byl sformatovan na fat32-a tim padem se muzes rozloucit se souborama vetsimi jak 4GB

na webu:Max. kapacita HDD 1TB (FAT32, s vlastním napájením)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.06.2012 17:50
příspěvků:3

hm,takže bez napája si stejně neškrtnu. Jsou to vidláci když tam daj takový shit USB. do kompu to můžu zapojit kliďo i přes čtečku karet. každopádně dikec za radu.pic

02.06.2012 17:56
příspěvků:5 728

Tim jsem nechtel rict ze je chyba v napajeni, ale muze byt i tim ze hdd neni fat32.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace