Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Ethernet connection limited

Ethernet connection limited

13.08.2014 09:58
příspěvků:32

Dobrý den

Mám problém s připojením k internetu.Všechny stránky jako "Google", "Facebook" atd..se normálně načtou a jde to jak má, ale v traj u ikony s připojením k internetu je vykřičník.Hledal jsem různě na netu, jestli o tom někde něco nebude, ale žádná metoda mi nepomohla, pořád píše:"Síť Ethernet-Omezeno".Zkoušel jsem do CMD: "ipconfig /release" a potom "ipconfig /renew", ale nic.V nastavení adaptéru "Realtek PCIe GBE family controller" se nezobrazuje adresa IPv4 ani IPv6.Zkoušel jsem několikrát restartovat router, ale nic, ostatním počítačům připojeným na tenhle router internet funguje bez problémů.Nevím co s tím a lámu si nad tím hlavu už od včerejška, mám notebook s operačním systémem Windows 8.1.Má s tímhle problémem někdo zkušenosti?

Díky za každou odpověď

Procesor - Intel Core i5-3230M 2.6GHz (4CPUs) RAM - 4Gb Grafická Karta - Intel HD Graphics 4000 HDD - 750 Gb Mechanika - DVD/RW OS - Windows 8.1 64bit
13.08.2014 19:12
příspěvků:5 728

Takže tobě ve výsledku vadí jen ten vykřičník? Vzhledem k tomu, že vše jede jak má.

Pro začátek pust cmd a pošli výpis ipconfig /all

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace