Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > email.cz a inovinky.cz - pc je nenačte

email.cz a inovinky.cz - pc je nenačte

17.02.2012 11:25
příspěvků:20

Ahoj,potřeboval bych nutně pomoct.Pc mi jednoduše nenačte seznam email(ani přihlášení na něj) a také ani inovinky.cz(pokaždé to vypíše "Připojení bylo ukončeno vzdáleným serverem").Zkoušel jsem snad vše co znám,vymazat cache,historii,cookies,registry,,zkoušel jsem prohlížeč(používám operu) přeinstalovat,nainstalovat nižší verzi,zkoušel jsem další 4 prohlížeče(firefox,IE-7 i 8,google chrome) ale nic nepomohlo,volal jsem poskytovateli netu ale u nich je prej všechno v pořádku a nikomu jinýmu se stejným netem to nedělá.Nevíte kde by mohl být zakopaný pes???protože se nejspíš brzo neudržím a pc hodím z okna ,navíc ke všemu rodiče po mě řvou že prej sem to udělal já když sem před měsícem čistil kompl od prachu ,moc díky za jakékoliv odpovědi

EDIT:Tak sem zjistil že se nejde tedy ani přihlásit na seznam

17.02.2012 13:51
příspěvků:5 728

inovinky.cz jsi asi nechtel napsat, ale novinky.cz. email.cz,novinky.cz,seznam.cz vlastni seznam a maj stejnou cestu (kdyz das napr. tracert seznam.cz). Jestli mas jeste doma jeden notebook nebo kamarada s notasem, tak zkuste schvalne pripojit notebook misto pc. Jeste me napada, jestli jsi nezakazal ve firewallu pristup na ip adresy 77.75.76.* (zde jsou umysteny skoro vsechny sluzby od seznamu)-napr. 77.75.76.7 je novinky.cz 77.75.76.6 je mail.seznam.cz,... jeste zkus pro jistotu zadat tyto ip adresy, zda to nacte.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace