Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > DVD prehravac s USB

DVD prehravac s USB

07.12.2007 18:58

(neregistrovaný)

Nevim jestli to sem patri, ale hledam dvd prehravac kterej by umel prehravat i filmy z usb disku nebo usb flashky. Poradi me tu prosim nekdo nejakej bezproblemovej produkt. Nekdo me doporucoval nejakou mantu emperor ale ta je prej dost poruchova.

07.12.2007 20:16
příspěvků:2

Mozna se tomu leckdo zasmeje ale mel jsem dvd prehravacove obdobi. Mel jsem doma 3 dvd prehravace a testnul jsem si je ceho jsou schopny. Jednalo se o starsi model thomson , pak Novy Sony a na zkousku zakoupeny dvd prehravac z Lidlu znacky Silvercrest . Po vsech zkouskach vysel nejlepe prave posledni zminovany dvd player, ktery ma i USB a data cetl v pohode. Jedna se presne o tip Silvercrest DP -5300x (Asi neznamy ale par produktu uz jsem zahlednul v danem obchode) stal cca tusim 1300 - 1400 nevim presne ale vtom rozmezi urcite. Netvrdim ,ze je da best ale co mu dam to veme bez problemu a dvd zatezuji docela dost. Kabelaz veskera pribalena jako scart, kabely cinch na propojeni audio , dokonce i soft Nero Digital i kdyz teda jenom trialovka ale i tak mimo jine ma i ctecku na pametove karty CF,MD,MS,MSpro,MMC,xD, samozrejme bere divx atd atd snad to k necemu bude. Prehravace ktere jsem nezminil tak na druhem miste skoncil Prehravac Thomson DTH 233E/U ktery uz ma 2 roky a bez chyby a na 3 miste fungl novy Sony DVP NS 38S ktery skoncil nejhure a navic kdyz jsem ho koupil rozbalim a kde nic tu nic CZ navod. Vim, ze ovladat dvd je treba banalita ale nekomu to treba da praci. Tak cauky

08.12.2007 18:45
moderátorověřen
příspěvků:537

Ja jsem si ted porizoval PHILIPS DVP5980/12, USB, HDMI, DivX Ultra, 1080p, funguje dobre ale s obcas nejakej film neprecte a s titulky si porad jeste nevim rady. Nezdaji se byt zas tak velky jak by bylo vhodne a barva je jen polopruhledna , chvilema dost necitelny.

správce PCforum.cz, provozovatel http://rychlost.cz , http://www.netstranky.cz - vše co píšu je bez záruk :) to jak si s tím naložíte je zcela na vás
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace