Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > DUKE NUKEM FOREVER ALPHA Version

DUKE NUKEM FOREVER ALPHA Version

20.01.2008 20:00

(neregistrovaný)

Zdravím všechny příznivce týdle hry prý se na internetu objevila Alpha verze která už koluje po netu asi rok a zabíra 4GB zkoušel sem ji spouštět ale nějak to nefungovalo nevím proč. Má někdo stímhle neoficialním titulem nějaké zkušenosti?

19.02.2008 15:15

(neregistrovaný)

Hej proč mě to nejde spustit?Podle mě je to velký podvrh tak proč to teda zveřejňujou a chlubí s nějakýma souboram které sou úplně prázdné možná že tam nějaká data budou ale v nulovém počtu jenom leda virtualní data ale fyzická data ani náhodou raději vydržte na plnou verzi nebo zase až nějakou další alphu někdo vypustí

26.04.2008 11:17

(neregistrovaný)

A jak by jste hodnotili nového dukena nukema 3.D v nové HD kvalitě + lepší zvuk např. při střelbě + doprovodná hudba při hraní nakonec jsme se dočkali velice povedeného vylepšení celkové hry,jenom mi nedělá moc radost to načítání map trvá to většinou dlouho, tak asi přes 1.min ,a taky se mi stává že se mi hra také tak trochu cůká, až někdy se to, tak cukne, že musím restartovat pc nevíte čím by to mohlo být?Hra podle mě vyžaduje kvalitní grafický akcelerátor typu Ge-Force 6600 a více tam by už problémy při hraní neměli vznikat nebo snad ano?Já to hraju na této sestavě Pc AMD Athlon 1700+,Ram 768MB.Grafika Ge-Force FX 5200 128 MB,WINDOWS XP. Já bych hru kdyby chodila v pohodě tak bych jí dal bez problému 10/10 ,ale při herní stránce musím dát bohužel 7/10 tedy nad průměr.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace