Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Dotazník-herní turistika

Dotazník-herní turistika

11.04.2018 08:25
příspěvků:1

Zdravím, jsem studentem Vyšší odborné školy cestovního ruchu a vypracovávám absolventskou práci s názvem Herní turistika. Tímto bych vás chtěl poprosit o vyplnění mého dotazníku, který bude součástí práce. Zabere vám to jenom pár minut vašeho času a mně to velice pomůže. Předem děkuji za vyplnění.

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/pruzkum-zajmu-o-herni-turist/

11.04.2018 15:33
ověřen
příspěvků:4 972

Máš to tam, ale ten dotazník je úplně blbý a nenabízí volby. Když nikam nejezdím, nemůže se mne ptát kam bych jel a je tam toho víc

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
12.04.2018 11:45
ověřen
příspěvků:2 052

Ten dotazník je nesmyslný. Pro člověka, který odpoví na 1. otázku "Vůbec nehraji" nemůže být nejméně polovina dalších otázek povinná. Takže nevyplněno!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2020 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace