Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Dlouhé načítání do systému

Dlouhé načítání do systému

05.08.2018 13:53
příspěvků:7

Dobrý den, poprosil bych o pomoc mám tabletopocitac a mám tam Windows 8. Nejde nijak udělat abych se do systému musel přihlašovat bez emailu ? Protože když ho zapnu tak mi strašně dlouho trvá než se prihlasi. Klidně i nekolik hodin. Budu rád za každou radu , děkuji.

05.08.2018 13:57
ověřen
příspěvků:4 972

Vůbec to nechápu, nikdy jsem email k přihlašování nepotřeboval.

Stačí jen nastavit si jméno a heslo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.08.2018 14:06
příspěvků:7

Tady prikladam fotku jak to vypadá jak se to prihlasuje. Už jsem se rypál několikrát v nastavení abych to nějak zrušil. To je jedno já klidně budu dávat heslo, ale potřeboval bych to nějak pořešit aby se to vždycky nenacitalo mega dlouho.

05.08.2018 14:08
příspěvků:7

Tohle to udělá po pár minutách i hodinách

05.08.2018 14:13
ověřen
příspěvků:4 972

Dělá to od začátku nebo po nějaké změně v systému?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.08.2018 16:17
příspěvků:7

Začlo to dělat až časem, asi po nějaké aktualizaci, ale už je to dlouho.

05.08.2018 16:20
ověřen
příspěvků:4 972

Zkontroluj HDD programem https://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/ a dej sem log /úpravy,kopírovat/.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.08.2018 16:34
příspěvků:7

Disk mi ukázal toto , a ten log nechápu omlouvám se.

06.08.2018 16:36
ověřen
příspěvků:4 972

Ten disk je evidentně vadný, musíš koupit nový a nainstalovat systém.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.08.2018 16:39
příspěvků:7

Jak už jsem psal je to v podstatě tablet, takže to nepůjde.

06.08.2018 16:40
ověřen
příspěvků:4 972

Pak jedině servis, ty s tím nic neuděláš.

Napiš ještě co je to za typ.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.08.2018 16:42
příspěvků:7

To asi radši ho necham každý den načítat že servisem moc dobré zkušenosti nemám. Ale děkuju za pomoc.

06.08.2018 16:44
ověřen
příspěvků:4 972

Brzy se to nenačte vůbec.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace