Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Dlink Ap2000+ problém z uploadem. Prosím o radu.

Dlink Ap2000+ problém z uploadem. Prosím o radu.

22.05.2006 17:58

(neregistrovaný)

dwl200+ používám jako klient při připojení k 802.cz, download mi jde 600-1400 kbps, ale upload jen 0,5-1 kbps a už mě opravdu nenapadá, v čem by to mohlo být. Signál je mezi 40-50%, a chyba je na 100% na mé straně. Anténu mám síto 24 db. Prosím o radu co zkusit. Díky.

23.05.2006 18:16

(neregistrovaný)

Na 95% bych hledal problem v ruseni. Ty jako klient mas antenu s uzkym vyzarovacim (a zaroven i prijimacim uhlem). Na druhe strane - vysilac ma v lepsim pripade sektorovku a v horsim vsesmerovku a navic je nekde vysoko. Tzn. ze prijima podstatne vice ruseni nez ty, takze k tobe jdou data dobre, ale od tebe se ztraci. Je-li spatny spojeni vzdy to napred odnese upload. Chtelo by to notebook a orinoco PCMCIA (nebo cokoliv co ti zmeri signal v dbm a v zarusenejsi oblasti bych asi nebyl klidnej kdybych mel doma min nez -70dbm. Obrat se na firmu, ktera ti pripojeni instalovala, je to jejich problem (pokud sis to instaloval sam, je to bohuzel tvuj problem :-)

24.05.2006 18:01

(neregistrovaný)

Tak jsem přišel na další zajímavou věc, když se připojím, tak mým sousedům velmi klesne signál, nemluvě o rychlosti uploadu. Tak kde ej chyba? Že by se můj signál někde odrážel a rušil to?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace