DGN - program

28.07.2011 08:13
příspěvků:30

Neznáte někdo nějaký program na otevření tohoto souboru ? Dostal jsem to od O2. Na googlu jsem našel spoustu programů, ale když je inst.a spustím tak tento soubor nemohou otevřít.

Díky

28.07.2011 08:22
moderátorověřen
příspěvků:282

Oni z O2 posilaj soubory urcene pro AutoCAD?

Proc ten soubor vlastne posilali? Za jakym ucelem, mozna to je jen nejaka jejich specialni pripona obsahujici neco netypickeho.

28.07.2011 08:30
příspěvků:1 920

Zkus jim odepsat jakou oni maj příponu, páč někdy se stane, že ti to prostě bere jinak. Ono to třeba může být pdf zeptej se jich co to je. (přípona)

28.07.2011 08:34
příspěvků:5 728

http://www.o2.cz/osobni/casto-kladene-otazky/173235-pozadali_jsme_o_zaslani_trasy_site_v_dgn.html

Požádali jsme o zaslání trasy sítě v *.dgn, soubor *dgn jsme obdrželi, ale proč nelze otevřít?

Data o síti poskytujeme pouze ve formátu MicroStation V8. Tato verze je pro nás standardem, konverzi dat do starší verze SW neprovádíme.

K otevření souboru je nutné mít SW, který s touto verzí umí pracovat. K prohlédnutí dat ve formátu MicroStation V8 můžete využít např. SW Bentley View, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Bentley.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
28.07.2011 09:58
příspěvků:30

jj bentley jsem stáhl, ale ten zase chce nějakou XM Prerequisite s nejnovější verzí a to zase nemůžu sehnat .....

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace