Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > ČP Cloud spouští on-line aplikaci, která umožňuje zasílat papírovou po

ČP Cloud spouští on-line aplikaci, která umožňuje zasílat papírovou po

28.04.2015 08:29
ověřen
příspěvků:4 972

Společnost ČP Cloud ve sdružení s Českou poštou spustila v ostrém provozu on-line službu, která umožňuje odesílat papírové dopisy z počítače podobně jako e-mail. Navíc od jiných služeb podobného charakteru aplikace vede také zabezpečený archiv a evidenci dopisů, adresáře a dokáže v případě potřeby prokázat obsah odeslaných zásilek. Služba je dostupná na www.cpcloud.cz bez instalace a písemných smluv a díky automatizaci zjednodušuje a zlevňuje celý proces odesílání dopisů až o desítky tisíc korun ročně. Cena jednoho dopisu začíná na 11,41 Kč bez DPH a zahrnuje všechny služby včetně poštovného, čtyř stran barevného oboustranného tisku, kompletace, archivu i evidence. Za projektem ČP Cloud stojí podnikatel Daniel Bartek a investiční fond RSJ.

http://pc-politika.cz/news.php?readmore=6777

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.04.2015 08:49
ověřen
příspěvků:1 873

Vždy když vidím / zaslechnu něco jako ČESKÁ POŠTA nevím jestli se mám ještě smát :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

To je parodie na doručování čehokoliv :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Mohl bych jen z osobních zkušeností napsat knihu :-) :-) :-)

-----

A 100% nejen já, je to po celé republice všude stejné ..

( obdobně jako funguje baťa a reklamace )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
28.04.2015 09:26
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud to opravdu funguje jek má, pak je to super služba.

Stále se komunikuje s úřady ad., kde je třeba napsat doporučený dopis. V tomto případě odpadá shánění obálky, cesta na poštu, vyplňování podacího lístku a podobné blbiny.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.04.2015 10:12
ověřen
příspěvků:442

Zrovna tato služba mi přijde fajn. :-) S balíky je to horší... Když jsem viděl, že pošťák tahal balíček co měl vespod a strhnul tím dalších 5 balíků, které mu málem vylítly z auta... Nebo, když si kámoš vyzvedával na poště sestavený PC a ta pošťačka, jelikož nemohla najít označení, strčila do balíku, aby se podívala zespodu, bez ohledu na obsah.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
28.04.2015 10:36
ověřen
příspěvků:4 972

Služba kterou firma nabízí a lidé kteří s tím pracují je zásadní rozdíl.

Nakupuji poměrně často a všude je to stejné. O balík který mi přivezla PPL si ten řidič musel vyhrabat ze spodu hromady a ostatní balíky jenom lítaly.

Vše je to o lidech.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
28.04.2015 11:06
ověřen
příspěvků:442

To samozřejmě.. Proto upřednostňuji, alespoň co se týče elektroniky, dodání na pobočku (czc, alza). Pokud jde o dopisy a balíky, kterým nevadí nárazy, tak mi ČP vyhovuje. :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace