Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Co udělat, aby externí disk po jeho připojení vyžadoval inicializaci?

Co udělat, aby externí disk po jeho připojení vyžadoval inicializaci?

19.02.2018 10:00
příspěvků:4

Co udělat, aby externí disk po jeho připojení vyžadoval inicializaci?

nějaké nápady?? "googlil" jsem ale nic pořádnýho jsem nenašel --- budu rád za každý komentář

19.02.2018 10:01
ověřen
příspěvků:4 972

Proč by ji měl vyžadovat?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.02.2018 14:11
ověřen
příspěvků:2 090

Taky mi tvůj dotaz nějak není jasný.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.02.2018 16:19
příspěvků:4
bluespirit | 19.02.2018 10:01

Proč by ji měl vyžadovat?

upřímně taky nevím... mám seznam otázek (na co jsou ty otázky je těžké vysvětlovat ) a toto je jedna z nich... blíže specifikováno to není... jak už jsem psal výše tak jsem si to "googlil" a na nic jsem nedošel... zkoušel jsem na to jít logicky a najít něco ve správě disků, ale taky jsem se nedobral odpovědi

19.02.2018 16:33
ověřen
příspěvků:4 972

Úkol do školy?
No nevím, já se s tím nikdy nesetkal.

Tady je odpověď: http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?t=52162

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace