Úvod > Fórum > Hardware > Čistenie klávesnice

Čistenie klávesnice

11.01.2018 18:55
příspěvků:10

Zdravím,

mám ntb Toshiba Satellite a polial som ho kolou :-/ nič sa nestalo, akurát niektoré tlačítak ktoré boli poliate sa teraz zasekávajú a pomaly sa zdvýhajú, proste sú zalepené. Ako to mám vyčisti pls? Okolo klávesnice nie je žiaden rámček, je to jeden celistvý vrchný plast.

Diky

11.01.2018 23:45
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.01.2018 23:50
příspěvků:10

Ok, ďakujem za odpoveď, ale to mi je jasné. Asi som mal inak formulovať otázku. Ako to vyčistím bez vymontoavnia klávesnice? Noťas je ešte v záruke takže ho rozoberať určite nebudem a bez rozobrania ju nevyberiem. A záruka sa na toto určite nevzťahuje.

Diky

11.01.2018 23:59
ověřen
příspěvků:4 972

Záruka se na to opravdu nevztahuje a bez demontáže to nevyčistíš. Tím rozebráním bys záruku neporušil.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace