Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Chyby v některých hrách

[VYŘEŠENO] Chyby v některých hrách

Dotaz vyřešen reakcí: 19.07.2015 10:21

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

18.07.2015 13:26
příspěvků:14

Ahojte lidi, v poslední době se mi u více her stává že mi "nefungují". Nenačtou se textury, nebo jsou růžovo/fialové. Tenhle problém jsem měl u Stranded Deep, Cities Skylines a taky u The Magic Circle. Hrát se daly, ale.. no bez těch textur to prostě nejde :-D Nevíte co by to mohlo být?

↓↓ Jak to vypadá / Jak by to mělo vypadat ↓↓

18.07.2015 13:31
ověřen
příspěvků:4 972

To je otázka pro věšteckou kouli. Nevíme co máš za PC, co máš za GK, co máš za systém - nevíme nic.

Vzhledem k těm vedrům bych tipoval, že se přehřívá grafická karta.

Stáhni HW-monitor a až to bude zlobit, dej sem screen s teplotami.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.07.2015 15:17
ověřen
příspěvků:1 873

Předcházela tomu nějaká aktualizace, instalace ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.07.2015 15:48
příspěvků:14

svata: Nene, fungují spíše "starší" hry typu L4D a Dishonored, ale když zkusím něco nového tak většinou skončím s tímhle

bluespirit: Sem zapomenul pardon :-D

18.07.2015 17:12
ověřen
příspěvků:1 873

Něco se z toho vyčíst dá, ale vše co požadoval kolega, jsi neuvedl..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.07.2015 10:08
příspěvků:14

No.. Byla nalezena možná chyba. GK mám z druhé ruky a kamarád mi řekl, že jednou nehleděl na teploty u GTA IV a převařil ji...

19.07.2015 10:17
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud už je GK nakoplá, pak to může být příčinou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 10:21
ověřen
příspěvků:1 873

Hm, no nevíme jak ji převařil, ale jistě má nějaký limit skrze který by jít neměla.. a pokud šla tak by to mohl být problém.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.07.2015 13:17
příspěvků:14

Ano přešel prý přes limit. No tak nic, díky za váš čas :-)

19.07.2015 13:25
ověřen
příspěvků:1 873

Nemáš zač..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace