chyba ve win

11.07.2009 15:46
příspěvků:91

AHojda,

chtela bych poradit ohledne pc.Pri zapnuti se mi objevi asi 5hlasek, nez muzu vubec neco delat, je to tak na 15min. Vytizeni CPU je skoro porad na 80-100%(i kdyz jen zapnu pc a nic nedelam).Ale hlavne pri zapnuti jakehokoliv programu se mi objevi tabulka, pro vyber programu ve kterem ho chci otevrit (tj.najdu ten program znovu v programfiles).NEvite prosim co s tim,aby to fungovalo jako driv?Dekuji.

12.07.2009 14:00
příspěvků:3

Tak s těma chybama nevím, chtělo by se to víc rozepsat, co konkrétně to píše?

S tím výběrem souborů to jde:

Když chceš např. mp3 spustit přes WMP tak na nějaký soubor mp3 klikneš pravým tlačítkem- Otevřít v programu- Zvolit program...- vybereš WMP a pod seznam programů zaškrtneš: K otevření souborů tohoto typu použít vždy vybraný program.

A tak to je u všech souborů. Pokud to tak děláš, tak nevím, kde by mohla být chyba.

31.07.2009 07:42
příspěvků:91

Ahoj,

tohle ja vim, ze si tam zadam "Otvirat vzdy v tomto programu" ...Ale proc to dela?Navic se mi v pc po necelem mesici opet objevila hlaska spyware a modrobila obrazovka...Uz fakt nevim,co s tim.Dik

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace