Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Cerna obrazovka po spusteni windows 7

Cerna obrazovka po spusteni windows 7

22.01.2017 10:13
příspěvků:1

Ahoj,

Stala se mi velmi nemila vec. Vcera jsem mel pustene radio a v druhe karte jeste otevreny fb,lezel jsem na posteli a relaxoval kdyz mi znicehonic zcernala obrazovka a zmizel i kurzor.Myslim ze radio prestalo hrat,ale ruku do ohne bych za to nedal. Po restartu se ukaze "nacitani systemu windows" a kdyz uz by se mela objevit plocha, monitor zcerna. V tomto cernem "okne" nevidim ani kurzor mysi,po zmacknuti ctrl alt del taky nic. Zkousel jsem i opravu systemu win. Ale bezuspesne. Prehozeni kabelu hdmi do jine zdirky taky nic. Diky za vsechny rady!

23.01.2017 05:57
příspěvků:51

Nemůže být špatně nastavená frekvence monitoru, kterou by PC nezvládal?

Podobný problém jsem řešil nedavno, kdy se mi ukázalo totéž. Stačilo pc připojit k novější obrazovce a zkontrolovat nastavení monitoru.

23.01.2017 06:55
ověřen
příspěvků:2 090

Jestli se jedná o notebook a měl jsi ho v posteli na peřině, tak podle projevu závady jsi na 99% upekl grafickou kartu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace