Úvod > Fórum > Ostatní > Bug wifiny

Bug wifiny

18.01.2014 19:20
příspěvků:4

Mám mobil htc one v a prasknul mi displej.Od té doby mi nejde zapnout wifina ani když ten mobil dám do továrního nastavení.

Displej jsem už vyměnil a pořád nic.

19.01.2014 14:31
příspěvků:16

Môžete nám povedať bližšie informácie?
---
Typ mobilu?

Keď sa pokúšate napojiť na Wifi čo vám to vypíše poprípade aká je reakcia?

Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
19.01.2014 18:19
příspěvků:4

zmáčknu na tlašítko on a ono se to zapíná po třech dnech mi ta napíše chyba.

19.01.2014 18:28
příspěvků:5 728

napis mobil :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
19.01.2014 18:28
příspěvků:5 728

napis mobil :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
19.01.2014 18:52
příspěvků:4
radeksima | 19.01.2014 18:28

napis mobil :-)

htc one v
19.01.2014 20:17
příspěvků:16

Niektorí vlastníci mobilných telefónov HTC One X poukazovali na zlé fungovanie WiFi pripojenia.

Konkrétne na slabý signál. Podľa niektorých informácií od užívateľov sa pri stlačení zariadenia na určitých miestach signál výrazne zlepší. Problém je teda na strane hardvéru. Spoločnosť HTC o situácií vie. Podarilo sa jej identifikovať závadu, ktorá spôsobuje nedostatočný príjem.

Oprava spočíva v posilnení pripojovacích bodov WiFi antény k telu zariadenia. Zaujímavosťou je, že problém bol zatiaľ identifikovaný len pri zariadeniach s procesorom Tegra 3. Pokiaľ máte rovnaký problém s HTC One X, obráťte sa na zákaznícku podporu HTC, prostredníctvom ktorej je možné telefón objednať na opravu.

Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace