Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Bootmgr is missing win7

Bootmgr is missing win7

13.07.2018 19:18
příspěvků:19

Caute ,preinstalovaval som windows7 ,dal som vymazat potrebne

diskove oddiely ,instalacia sa pri kopirovani suborov zastavila

a teraz mi pri spusteni pc bios pise

"bootmgr is missing" ,myslim si ,ze by to mohlo mat suvis

s tym vymazanim diskovych oddielov ,ze by som tym vymazal bootovaci subor z hdd ,ale neviem s tym dalej pohnut..

vie mi niekto poradit? dakujem

13.07.2018 19:48
příspěvků:221

Asi to bude chtít znovu odstranit oddíly a začít novou instalaci.

Tady jsem našel návod: http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_7_nastaveni_oddilu_disku.php

14.07.2018 07:57
příspěvků:19

Ale ja sa nemozem dostat dalej cez tu hlasku biosu.. myslel si,ze dat ten hdd na druhy pc? Ale ,ak by som ho nabootoval na druhom vypisoval by to iste.. skor som si myslel ,ci by sa ten hardisk nemal naformatovat..

14.07.2018 10:15
příspěvků:221

Vzpomínám si, že se mi to u Windows 7 také několikrát stalo. Vždy jsem instaloval z DVD disku, ale v Biosu se mi z nějakého důvodu přepnulo botoování na HDD místo Mechaniky. Tak jsem to přepnul zpět na mechaniku pak už to šlo. Vždy z disku kam instaluji OS vymažu všechny oddíly, žádné nevytvářím, to si už instalace provede sama jako na novém disku. Pokud to nepůjde tak bych ten disk nejdříve naformátoval na jiném PC, odpojil ostatní disky a přípojky USB a udělal novou instalaci.

Tady jsem našel ještě návod přímo od Microsoftu: https://support.microsoft.com/cs-cz/help/2622803/bootmgr-is-missing-press-ctrl-alt-del-to-restart-error-when-you-start

16.07.2018 08:51
příspěvků:230

Stáhni si instalačku normálně z netu. Přes program rufus si vytvoř instalační flashku a změň v biosu bootovaání na usb. U tý instalačky co teď instaluješ chybí určitá část, takže ti to nepůjde. Jinak bacha, aby jsi nedával flash disk do USB 3.0. V normální instalačce win7 nejsou ovladače na USB 3.0. To bys musel stáhnout nějakou upravenou.

05.08.2018 17:59
příspěvků:19

Dakujem chlapi ,podarilo sa mi to opravit..

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace