Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Recenze, downloady > Bluestacks - 2GB RAM

Bluestacks - 2GB RAM

09.12.2013 20:27
příspěvků:542

Ahoj, chtěl jsem si stáhnout Bluestacks (je zdarma) ale nejde mi nainstalovat. Doporučeno je 2GB RAM a já mám jen 1GB RAM a vždycky mě to vyhodí z instalace :-( Tak jsem zkoušel starší beta verze, ale na těch mi nefunguje hra kterou chci (jmenuje se The Simpsons: Tapped Out). Má otázka tedy je:

Nevíte, jak změnit .exe soubor? Myslím tím, že bych mohl změnit, kolik RAM potřebuje. Díky

GamerzMoravy

GzM
10.12.2013 07:58
příspěvků:5 728

Exáč tak jednodušše nezměníš ;) Spíš se pokusit najít nějaký návod, jak "virtuálně" zvětšit pamět, ale pochybuji, že něco takového existuje.

jinak, co chceš za aplikaci nainstalovat? a musím upozornit, že bluestacks je na pomalých počítačích (což ty podle velikosti paměti máš) hodně pomalej program.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
10.12.2013 18:49
příspěvků:542

Chtěl bych na tom jen hrát The Simpsons: Tapped Out :-) Nakonec sem to nějak udělal, ale je to pomalé, jak si říkal

GzM
06.11.2014 16:19
příspěvků:1

a jak jsi to udělal? mě by to zajímalo

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace