Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Blikání při BOOTu

Blikání při BOOTu

16.08.2017 15:44
příspěvků:8

Zdravím. Mám novou sestavu a při bootu mi monitor několikrát nejdřív černě blikne, než naskočí win. Neříkám, že mi to vyloženě nějak vadí, ale spíš jestli to tak může být, a nebo je někdě nějaký menší problémek :-D Mám to i natočený na videu.

Je úplně nová a i instalace Win je taky čerstvá. Na kámošovu radu jsem zkusil v BIOSu nastavit jako primární displej (nebo jak se to jmenovalo) z AUTO na PEG, ale beze změny a taky jsem v MSCONFIG zkusil nastavit to spouštění systému z 30s na 20s, ale nijak se to taky neprojevilo. Tak jestli náhodou Vás něco nenapadne :-)

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=AlQFWKqGV-w&feature=youtu.be

PC:
MB - ASUS TUF Z270 Mark1
CPU - i7-7700k
GPU - ASUS STRIX 1080Ti
SSD - 500GB SAMSUNG
RAM - 32GB CORSAIR VENGANCE DDR4 3200
Monitor - DELL S2716DG (27")
Win10 home
Díky

16.08.2017 16:30
ověřen
příspěvků:4 972

Normální, žádná vada.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.08.2017 20:43
příspěvků:8

Zajímavé :-D páč co já vím, tak jsem jedinej komu to dělá :-D kámoš už je ve winu mezitím co já stále zvesela blikám :-D ale jestli je to normální, tak to nebudu řešit :-D

17.08.2017 01:53
ověřen
příspěvků:4 972

Kámoš jistě nemá stejnou sestavu a stejné programy.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace