Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Blikajúce farby na monitore

Blikajúce farby na monitore

26.11.2017 14:56
příspěvků:3

Zdravím Vás, asi týždeň dozadu mi začal monitor robiť nasledovnú vec: keď vypnem PC ale monitor ostane zapnutý, tak mi začnú na monitore preblikávať farby a to červená, modrá, zelená atď... a to po celej ploche monitora. S nastaveniami monitora som nerobil nič a skúšal som aj továrenské nastavenie monitora a nový driver. Monitor mám ASUS Rog PG348Q, grafickú kartu EVGA Nvidia GeForce GTX 1080 Hybrid Gaming a systém Windows 10 64bit. Na podpore Asus mi odpísali, že je to normálne, že mám skúsiť monitor na inom PC. Doteraz mi nikdy nič také monitor nerobil... Ďakujem.

26.11.2017 15:07
ověřen
příspěvků:4 972

Jak je monitor starý?

Zkusil si to na jiném PC, i když nevím proč to doporučili?

P.S. Monitor má být nastavený tak, aby se po vypnutí PC vypnul také.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.11.2017 16:15
příspěvků:3

Monitor mi to robí aj keď nie je doňho pripojený žiadny kábel a mám ho necelý rok...

26.11.2017 16:19
ověřen
příspěvků:4 972

Reklamuj ho, takhle se ti brzy odpálí. Monitor nemá co blikat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace