Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Automatické Vyp/zap Monitoru

Automatické Vyp/zap Monitoru

29.09.2012 16:41
příspěvků:6

Zdravím, mám tu jeden problém.... Asi tak před rokem když byl počítač dlouho vypnutý, tak při zapnutí počítače monitor běžel tak 2-3 sekundy (někdy to jakoby pískalo) a pak zmizel obraz (Světlo na tlačítku pro zapnutí stále svítilo, jako že je zapnutý) Tak jsem monitor Vypnul a zapnul a zase běžel tak 2-3 sekundy... jsem takhle opakoval a později už běžel normálně.. a další den opět to samé, pokud byl vypnutý. Dalo se na to zvyknout, tak jsem to ještě nechal být, jenže nedávno to začalo "pípat,, (Automaticky se vypínal a zapínal hned při delším vypnutí PC, při tom to pokaždé při zapnutí píplo, tentokrát se vypínalo i světlo) a hned to bylo horší.. No, dnes už to pípá třeba i celý den (takže celý den mi je PC nepřístupné), případně funguje až později odpoledne... Bylo by nějaké nesložité řešení? Při pípání běží PC normálně. Je značky Samsung, SyncMaster 940 NW, je 6 let starý, ale o změně nepřemýšlím. Doufám že není nutná.

Děkuji za každou odpověď, radu.

30.09.2012 17:32
příspěvků:5 728

tim pipanim myslis co? pipa pc nebo je to spis piskani z LCD? jestli to jde z LCD, tak muze byt odchazejici zdroj v monitoru, coz se u 6 let stareho displeje resi vymenou za novy kus

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.10.2012 13:04
příspěvků:6

Jo, monitor. Takže už mi odchází? Škoda no, ale že sloužil dlouho. (Zrovna před 5 minutami začal fungovat po 3 dnech nefunkčnosti.) (Předtím jsem psal z notebooku)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace