Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Automatická aktualizace win 10

Automatická aktualizace win 10

27.02.2016 12:11
příspěvků:4

Ahoj, začínám být už bezradný. Ručně jsem vypnul aktualizace win 10 jak v nastavení tak ve službách a hlídám si neustále příchozí a odchozí data(mám ted nově přenosný internet od T-mobile kde mám omezeena data na měsíc)a i přesto v nestřežený okomžik se začnou sami stahovat aktualizace a žere mi to mraky dat. Vím, že už jsem se ptal dříve, dělá to program svchost.exe , ale fakt mi nikdo neporadí jak definitivně zastavit aktualizace? Nebo se vrátit k win 8 ? Díky a pěkný den

27.02.2016 13:04
ověřen
příspěvků:2 090

1. svchost.exe to nedělá!!

2. aktualizace nežerou "mraky dat"

3. nic proti názoru, ale co ti vadí na aktualizacích W 10?? mně jede PC na W 10 naprosto v pohodě i s aktualizacemi, ani o nich nevím.

4. jestli máš Google (pochybuje o tom, že bys ho neměl), tak se nauč ho používat. Zadej "Zakázat aktualizace W 10" a určitě si vybereš.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.02.2016 13:23
příspěvků:4

Díky za radu ale, dovolím si reagovat:

1, zapni si sledování prostředků(síť) a přesně svchost.exe právě beží a stahuje a odesílá data (je jich tam více a liší se popisem v závorce za ním). Zastavím ho pouze kliknutím pravým tlačítkem a dám zakázat proces, to je ovšem na chvilku

2, vzhledem k tomu že mám rychlý net tak behěm pár minut není problém sežrat 3 GB směrem tam i do vnitř

3, co mi vadí na aktualizaci jsem ti napsal, žere data a ja je mam omezena

4, bez komentáře

27.02.2016 13:28
ověřen
příspěvků:2 090

Ad 1. Fakt asi nemáš googla. Přečti si tohle http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/what-is-svchost-exe#1TC=windows-7

Ad 2. a 3. máš pravdu, omezení dat mi nějak uniklo.

Ad 4. Nápodobně - bez komentáře

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.02.2016 13:41
příspěvků:4

Dobře díky

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace