Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Asus WL 500 gP mi snizuje rychlost up i down loadu

Asus WL 500 gP mi snizuje rychlost up i down loadu

12.08.2007 19:16

(neregistrovaný)

Ahoj mam problem. Pred pul rokem jsem si poridil wifi router Asus WL 500 gP do ktereho jsem pichnul snuru z modemu od UPC (classic 8000/1000). Z neho vedl kabel do sitovky a vzduchem siganl do notebooku. Pripojeni bylo v pohode. Nedavno jsem si s routerem "hral" (zkousel jsem priradit konkretni MAC adresu pro NTB) a po teto "operaci" rychlost pripojeni spadla z 8000/1000 na 1000/25. Kdyz vsak pichnu kabel z modemu rovnou do sitovky, je vse v poradku. Zkousel jsem router resetovat, preinstaloval jsem veskery software (stejne jako tehdy), ale ted uz je pripojeni pres router stale pomale. Netusi nekdo v cem by mohl byt problem? Dekuji Ondrej.

12.08.2007 20:53

(neregistrovaný)

Ahoj, stalo se mi něco podobného mám DSL modem WELL a zaním router Airlive WT2000R měl sem to dříve tak, že sem měl stolní pc na router a na router taky notebook pres wifi, pote co jsem vymenil na stolnim pc sitovou kartu, tak mi ze stolniho pc jde upload namisto puvodnich cca. 200kbit jen treba 10kbit ... kdyz stolni pc napichnu na modem primo, upload jde vpoho, z notebooku jde upload a vse taky vpohode, i kdyz sem dal notebook na kabel tak nanem sel upload vpohodě.Tak nakonec jsem napich stolni pc na modem a na router je tak napichlej jenom notebook pres bezdrat, tim padem nemohu sdilet soubory, tiskarnu proste nic ... v routeru sem preinstaloval i firmware a nic ... nevíte co stim ?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace