Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > ASUS TI4631

ASUS TI4631

07.03.2006 22:34

(neregistrovaný)

Dobrý den, mám ADSL internet od Volného, modem ASUS TI4631, pevnou IP adresu 62.177.77.143, ale modem ma IP 10.0.0.138 a prideluje mi dynamickou adresu 10.0.0.1. Nejsem tak videt z internetu a nemuzu zakladat webovy server napr.pro on-line hry. Nevite nekdo jak nastavit tento modem, aby mi prekladal IP adresu (asi port forwarding nebo NATú tak, aby moje pevna IP adresa byla viditelna v internetu a fungoval mi "webovy server" online her ??? Za presny navod nastaveni modemu a nastaveni Internet Exploreru bych byl vdecny... DIKY kontakt: xtom01@seznam.cz

14.03.2006 16:06

(neregistrovaný)

... mas svou venkovni adresu a to je ta ktera nezacina desitkou ... ta 10..... je vnitrni .. tu ti da router jen pro tebe ve tve siti ... zvenku jsi videt ... a jestli ne tak to mas blby :P

24.03.2006 14:58

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>frettie</legend>... mas svou venkovni adresu a to je ta ktera nezacina desitkou ... ta 10..... je vnitrni .. tu ti da router jen pro tebe ve tve siti ... zvenku jsi videt ... a jestli ne tak to mas blby :P

Tak zatakovydle komentar bych opravdu vrazdil. Nekdo tady nevi jak neco nastavit a jiny si da praci napsat takovouhle blbost, ktera mu vubec nepomuze, protoze je to jen opakovani co uz napsal. opravdu nechapu.

A navic z venku nemusi byt videt, jestlize ma zapnuty firewall , tak normalne na ping neodpovi. Samozrejme jinak videt je !!!

Do prohlizece napsat ip adresu 10.0.0.138 (modem),

--&gt; horni menu "ADVANCED"

--&gt; menu vlevo "LAN clients"

--&gt; napsat svoji ip adresu (10.0.0.1)

Zpet do ADVANCED:

--&gt; leve menu "PORT FORWARDING"

--&gt; tady mate nekolik moznosti:

1) vybrat z leveho seznamu preddefinovanou hru, ktera tam je a kliknout na ADD prida se do praveho seznamu,

2) kdyz tam neni tak nastavit vlastni porty vybranim moznosti USER, musite znat jake porty hra pouziva a zase pridat do praveho seznamu, pak talcitko APPLY

3) kdyz nebude fungovat s timto nastavenim, tak by podle meho mel zafungovat nastavit DMZ zony, nebo pouzit "CUSTOM PORT FORWARDING"

Nicmene podrobne nastaveni je na delsi povidani.

Uplne nejlepsi je zavolat na VOLNEHo jejich zelenou linku, ted si ji nepamatuju a tam musi poradit.

27.04.2006 18:25

(neregistrovaný)

800 880 880

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace