Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Asus GTX 950 a základní deska asus B150

Asus GTX 950 a základní deska asus B150

08.06.2016 14:16
příspěvků:2

Dobrý den

když vypnu PC tak na grafické kartě i základní desce stále svítijou LED diody. Vypnou se jen když uplně vypnu zdroj. Nevíte co to znamená a co s tím?

Děkuji za radu.

08.06.2016 15:34
ověřen
příspěvků:2 090

Znamená to, že jsou komponenty v pohotovostním stavu a je to úplně v pořádku. Takže co s tím? NIC

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
08.06.2016 17:33
příspěvků:2

Mám je nové 1 týden a dříve to nědělaly až těd. Z ničeho nic,tak jsem se bál že to něco znamená. Nevadí že budou svítit pořád? A dříve mi svítilo zapínací tlačítko na počítačové skříni a ted nesvítí take v pořádku? Děkuji

08.06.2016 19:29
ověřen
příspěvků:2 090

Pochybuji, že ty LEDky dřív nesvítily, spíš sis toho nevšiml.

Ale pokud zapínací tlačítko po zapnutí svítilo a teď nesvítí, tak to je vada, ovšem víceméně pouze estetická, bez jakéhokoli vlivu na funkci PC.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace