ASUS Eee 901

24.09.2017 15:55
příspěvků:2

Zdravím.Dovolte,abych požádal o radu.Dostal jsem darem netbook ASUS Eee 901,s windows xp.Xp-se pochopitelně začlo sypat,pročežjsem pochopitelně naběhl do ,,odborné firmy",kde mi nainstalovali Linux Mint 16 Petra.Tedy,e.mail,běží,youtube jsem též rozchodil,nicméně,stále mi nefunguje messenger,a chat,na facebooku,mi nefunguje správně.Hledám řešení,facebook,mám víceméně prcovní,racuji v Německu,a jsem celkem závislí na chatu,a videohovorech,na facebooku.At už se jedná o rodinné,či pracovní záležitosti.Když jsem měl google chrome,messenger šlapal,ale chrome,mi nejde nainstalovat,i nové balíčky pro Linux,nejdou nainstalovat.Nuže,k věci.Hledám optimální řešení,pro ASUS Eee-901,požadavky,na internet-plně funkční facebook,mail,youtube,stahování souborů,fotek,videohovory,psaní dokumentů,screeny,konverzace,mapy,hlavně mapy,ideálně,aby šlo,zobrazit si trasu,osceenovat,hodit na plochu,či do složky,a posléze vytisknout.Bohužel,drtivá většina kontaktů,je na facebooku,tudíž,stal jsem se na něm závislí,primárně chat,a videohovory.Ale s ASUSEM Eee-901,jsem co se týče rozměrů,výdrže-celkově,nadmíru spokojen.Nadmíru,a ady typu,zbav se ho,pořid si normální notebook,jsou irelevantní.Proto,prosím uživatele ASUS Eee-901,je nějaký OS od Linuxu,plně kompatibilní,který dokážu stáhnout na flash disk,a instalovat,sám(jsem pc analfabet,tudíž,pokud se to instaluje samo,jedině dobře:-DDDD)Moc prosím uživatele, radu,a pomoc,a klidně i zaplatím,než se zas nechat oj..t od firmy.Děkuji

24.09.2017 16:12
ověřen
příspěvků:4 972

Měl si tam nechat XP. Víc než Linux na to nerozjedeš!

Zeptej se na foru Linuxu jak to máš rozchodit - https://www.linuxexpres.cz/diskuze

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.09.2017 17:52
příspěvků:2

No,tak nechat,tam xp,tak ani nenapíšu na toto forum.Linux funguje o poznání lépe,proto žádám o pomoc,radu

24.09.2017 17:56
ověřen
příspěvků:4 972

Radu si dostal. Obrať se na forum Linuxu, jistě tomu rozumí více, než nekdo, kdo má W10.

Nepočítej ale s tím, že ti tam bude vše co chceš fungovat.

Nejjednodušší bylo nechat tam XP.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace