Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > Anonymizace komunikace po síti

Anonymizace komunikace po síti

23.04.2015 18:01
příspěvků:4

Ahoj / Dobrý den všem,

Studuji na Vysoké Škole a dostal jsem zadání na semestrální práce, se kterým si až tak uplně nevím rady a doufal jsem, že zde, uprostřed centra mě podobných počítačových bláznů, bych mohl požádat kolegy o pomoc.

"Zadání: Popište požadavky na nástroje pro anonymizaci síťové komunikace. Stručně charakterizujte existující nástroje pro anonymizaci síťové komunikace. Stanovte několik případů užití. Jednotlivé nástroje porovnejte zhlediska vhodnosti pro stanovené případy užití."

Samozřejmě umím používat google a něco málo už jsem dcal dohromady, avšak; nemohu nikde nalézt či snad sám pochopit, jaké požadavky jsou na jednotlivé nástroje. Pokud by mi někdo mohl dát nějaké směrnice, popřípadě kam / na jaké stránky se podívat, byl bych moc rád. Předem děkuji.

23.04.2015 20:34
ověřen
příspěvků:1 873

Tohle už ti takhle stačí ? od pana kolegy viz níže :-)

----

Když si s tím nevíš rady tak zajdi za daným lektorem!

Přinejhorším si můžeš ještě zopáknout 1. ročník .

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace