Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Ako odstrániť program?

[VYŘEŠENO] Ako odstrániť program?

Dotaz vyřešen reakcí: 05.11.2018 16:50

05.11.2018 16:16
příspěvků:2

Dobrý večer,
potrebujem vašu pomoc.

Dostal sa mi do počítaču program Lavasoft Web Companion Ad-aware a chcem sa ho zbaviť. Chcel som ho odinštalovať cez "programy a súčasti", ale počas toho ako som sa ho snažil odinštalovať, naskočilo hlásenie, že nemám dostatočné oprávnenie a Web Companion z "programy a súčasti" zmizol.

V zložke Lavasoft sa nenachádza uninstall súbor a je vidno, že niektoré súbory nemajú vlastnú ikonku (ako keby boli už vymazané).

Prosím Vás, vedeli by ste mi pomôcť ako tento program odinštalovať aj napriek tomu, že sa nenachádza v "programy a súčasti" a v zložke sa nenachádza uninstall súbor?

Chcel som odznova nainštalovať Web Companion, s tým, že by sa snáď znova objavil v "programy a súčasti" a mohol by som ho vymazať, ale Eset mi ho zakázal stiahnuť.

ďakujem za pomoc

05.11.2018 16:32
příspěvků:221

Dobrý den,

zkuste kliknout na start, nastavení, aplikace, pokud tam je, tak ho zkuste odinstalovat. Pokud tam nebude, tak mě napadá, obnovení systému.

Ještě jsem našel návod na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6n3FaIt8IKY

05.11.2018 16:50
příspěvků:2

Dobrý večer prajem. Ďakujem za vašu ochotu pomôcť. Podarilo sa mi odstrániť program. Riskol som vypnutie ESET-u a nainštaoval som ten program odznova. Web Companion už bol viditelný v "programy a súčasti" a mohol som ho teda bezpečne odstrániť. Už je všetko tak ako má byť. Chvalabohu. Ďakujem ešte raz za pomoc.

05.11.2018 16:51
příspěvků:221

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace