Upoutávka
|<<2>>|

acer aspire 5535 - uplne K.O

21.04.2011 07:27
příspěvků:17

včera som telefonoval do servisného strediska Acer a telefonát končil slovami: "Když nám pošlete dnes opravní formulár který je umístnení na stranke Acer.cz so závadou která nastáva,najpozdeji zítra se Vám ozveme." Včera poslaný formulár,tak som zvedavý ako vedia dodržať slovo Velmi tomu neverím

28.07.2011 05:24
příspěvků:1

vyresilo se to nejak? mam totiz uplne stejny problem se stejnym notebookem Aspire 5535

po zapnuti se rosviti jen tlacitko a ledka zapnuti. roztoci se ventilator a reaguje i DVD mechanika ale monitor se nerosviti a podle sluchu pocitac nenajizdi...

zkousel jsem to porad dokola vypinat a zapinat a po cca 1000 zapnuti notebook najel! ve Windows mi byla doporucena vymena baterie (ikonka stavu nabijeni) ale notebook normalne jel, vse fungovalo (zkousel jsem i hry a 3D Mark) dokonce i restarty bez problemu ale po vypnuti se to cele opakuje... tma a muzu ho 1000x zapinat a nic... po dvou dnech se to zase povedlo zapnout a opet vse na 100% funguje ale jen do chvile nez ho uspim nebo vypnu...

Nema nekdo nejaky tip co s tim? V zaruce uz to neni a zdroje mam dva takze tim to nebude... Mozna ta Baterie??

Pripadne nema nekdo starsi BIOS? Na strankach je jen verze 1.04 a tu tam mam, tak ze bych zkusil jiny pokud se to zase podari zapnout...

28.07.2011 08:29
příspěvků:5 728

redrose:vypada to na vadnou grafiku u tebe. http://www.pcservis-brno.eu/servis-notebooku-brno/oprava-vadne-graficke-karty-v-notebooku-ati-nvidia/

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace