Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Nové PC s budgetem do 40.000,-

Nové PC s budgetem do 40.000,-

24.10.2021 10:14
příspěvků:3

Zdravím všechny PC odborníky a diskutéry,

po sedmi letech se na vás opět obracím s prosíkem a jdu si opět pro kvalitní radu s výběrem herního počítače.

Rozpočet mám připravený 40tis. s tím, že prozatím mě úplně nic podstatného netlačí k tomu, teď hned PC pořizovat, spíše se porozhlížím. Rád bych ale opět v dohledné době pořídil sestavu, která mi bude schopná sloužit dalších zhruba 5-7 let. PC primárně využívám na brouzdání po netu, poslech hudby a občasné hraní a občasný střih videa. Nejsem nijak náročný hráč, v podstatně pravidelně hraju pouze farmářský simulátor Farming Simulátor 19 a nově je v plánu 22, a taky občas nějaké závodní simulátory.

Vím jak je to aktuálně špatné s grafickými kartami, proto projíždím různá fóra a narazil jsem na jednu zajímavou nabídku sestavy na Alze.

Konkrétně: [url=https://www.alza.cz/alza-gamebox-core-rtx3060-ti-d6690850.htm?kampan=adw1_pc-sestavy_pla_pro_pocitace_pocitace_alza-pc_c_1003754__sklRB5b2m4&gclid=Cj0KCQjwiNSLBhCPARIsAKNS4_fJEeyc9MElOKnfNhFKzJYRqetUMb_Fph0Ty8rX-7MTBn2qq8GLCwMaApukEALw_wcB]Alza GameBox Core RTX3060 Ti+[/url]

Dokážete mi někdo poradit, zda má smysl tuto sestavu pořizovat, nebo zda se dá sestavit zase něco kvalitnějšího v tomto rozpočtu?

Mějte se fajn a předem díky za vaše rady a tipy.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace