Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Samoaktivace klávesy ESC

Samoaktivace klávesy ESC

09.07.2021 15:54
příspěvků:4

Dobrý den,

před nějakou dobou se u mě vyskytl problém s ESC. Při použití některých apk se začal počítač chovat, jako bych mačkal každé cca 2 vteřiny klávesu ESC. časem se stejný problém začal projevovat i při běžném používání PC.

- Před zjištěním problému jsem nic neinstaloval.

- Klávesnice je bez závady - problém nebude nejspíš v HW.

- Problém přetrvává i po obnovení továrních dat.

- Antivirus samozřejmě nenašel žádný malware, či chybu.

Děkuji za pomoc.

09.07.2021 17:32
příspěvků:12

Dobrý den, vyzkoušel jste fyzicky vyměnit klavesnici?aby jste vyloučil chybu hw?

Varování-Nepřítel naslouchá :-)
09.07.2021 17:49
příspěvků:4

Mám notebok. Klávesnice vyměnit nejde. Nicméně problém byl ze začátku jen při použití některých APK a třeba až po chvíli používání. (Až Později se tento problém začal projevovat i u běžného používání PC.) Z čehož jsem odvodil,že problém v klávesnicí nebude.

10.07.2021 11:52
příspěvků:5 728

Takže to začalo dělat při zátěži a teď už to dělá i bez zátěže? Tak se obvykle chovají studené spoje, začne to dělat jen občas (při zahřátí) a pak se to děje častěji a častěji.

Je ten notebook ještě v záruce? Jestli ano, tak doporučuji natočit nějaké videa, aby měli důkaz,obvyulasz jestli se to projevuje občas.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
11.07.2021 09:26
příspěvků:4

Myslím, že je krátce po záruce. Ale teď jsem zkusil obnovit starý bod obnovení windows, jak mi bylo někde doporučeno a už to opět blbne jen při větší zátěži.

11.07.2021 18:04
příspěvků:12

Dobrý den ,pokud je to studený spoj -nebo mě napadlo že mohla být prolitá klávesnice tekutinou, bod obnovení nepomůže. Je to to stejné ,když auto má pokazený motor ,ale Vy vyměníte pneumatiku doufajíc že pojede. Nic se nestalo ,to se stává,člověk zkouší vše co může pomoci. Můžete prosím napsat typ ntb ,který máte? S pozdravem R.

Varování-Nepřítel naslouchá :-)
11.07.2021 21:07
příspěvků:4

Jedná se o herní laptop HP omen

Bohužel si nejsem jist o který typ konkrétně se jedná.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace