Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Notebook se seká při nenáročných věcech

Notebook se seká při nenáročných věcech

19.12.2020 22:22
příspěvků:1

Zdravím jsem tu nový na forum píšu poprvé protože většinou stačí google ale na tohle jsem nikde radu nenašel.

Řekněme že jsem se dostal k notebooku který už i bez disku při live kali linuxu po stisknutí tlačítka vypnout akorát vypl display a stejne běžel než došla baterka a teď jsem naistaloval windows 10 na nové SSD a problém je stejný divné je že když koukám na film nebo hraju hry (klidně i 12h) nespadne ale jakmile spustím instalátor ovladače grafické karty nebo CPU stresser tak se zobrazí logo programu a notebook se sekne dostal jsem tip od známého abych zkusil aktualizovat BIOS jenže problém je ten že bios se na tento notebook instaluje přímo ze systému kdy se přes program vytvoří zavaděč který se spustí po restartu a restart má podobný problém jako vypnutí obraz se sekne na obrazovce restart ale když vypnu pc podržením vypínače a znovu po zapnutí spustím program na bios tak už se pc restartuje normálně a bios se mi povedlo aktualizovat a po aktualizaci mi jelo všechno jak má instalátor GPU driveru i stresser běželi a když jsem klikl na vypnout tak se opravdu vypl

ale po zapnutí byl zase ve stejném stavu, postup s aktualizací biosu jsem provedl 4x vždy stejný výsledek po načtení nového biosu v pohodě ale po restartu ze systému nic, zkoušel jsem dost věcí podle googlu ale nic nepomohlo tak to zkusím tady. předem děkuji za pomoc a sorry za gramatiku xd PS:notebook je :acer es1-711

RTX1660
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace