Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Xbox ONE + notebook

Xbox ONE + notebook

28.08.2019 11:36
příspěvků:2

Dobry de , zakoupil jsem si poprvé v životě konzoli a je to XBOX ONE. Mám zajme propojit xbox one k notebooku, protože u nás doma televize není, jelikož se na ni nikdo nediva. Snažil jsem se najít spoustu tutorialu jak to připojit, ale vždycky jsem skončil u prvního kroku a neslo s tím nic udělat. Byl by někdo ochotný a pomohl by mi? Má s tím někdo také zkušenosti? Mockrát děkuji za odpovědi

28.08.2019 13:19
příspěvků:221

Dobrý den, XBOX ONE nejde připojit k notebooku. Jde připojit k TV nebo monitoru. https://pc.poradna.net/questions/829514-pripojeni-xboxu-k-notebooku

31.08.2019 08:24
příspěvků:101

Nemám s tím zkušenost ale myslím že prvotní nastavení a přihlášení do Microsoft účtu musíte provést na televizi. Poté na počítači nebo laptopu s Windows 10 můžete otevřít aplikaci Xbox Console Companion a nechat si konzoli streamovat na display počítače.

Určitě by doporučil připojit xbox i laptop k internetu kabelem a na xboxu nastavit statickou IP adresu.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace